Jego zastępcą będzie Artur Skowronek – trener doświadczony, lecz bez znaczących sukcesów. Czy podoła takiemu wyzwaniu, jakim jest praca przy Reymonta?

Pomimo „wyników ponad stan”, czy też z sukcesem zakończonej dramatycznej walki klubu o przetrwanie, w czasie zimowej przerwy ubiegłego sezonu, pożegnano trenera Macieja Stolarczyka. Klub ze względu na ogromne problemy finansowe, nie wzmocnił się zbytnio przed startem tegorocznych rozgrywek, czego skutkiem stały się rezultaty osiągane przez klub spod Wawelu. „Symbolem” upadku można określić blamaż na Łazienkowskiej z Legią (0:7).

Nowym szkoleniowcem „Białej Gwiazdy” został Artur Skowronek – trener, który w wielu klubach pracował. Nie były to jednak rezultaty, którymi może pochwalić się w swoim CV.

W najwyższej klasie rozgrywkowej trenował Pogoń Szczecin, gdzie pożegnał się z posadą po pięciu meczach bez wygranej w marcu 2013 roku, zaś w łódzkim Widzewie, opuścił Ekstraklasę, kończąc zmagania na 15. miejscu (sezon 2013/2014). Znany jest głównie z pracy w klubach I ligi, m in. GKS Katowice, Olimpia Grudziądz, Wigry Suwałki oraz Stal Mielec, jednak bez spektakularnych sukcesów.

Co pokaże w nowym klubie, przy problemach finansowo-organizacyjnych oraz presji środowiska? Czas pokaże.

Zimowa przerwa w rozgrywkach, może na wiele pytań odpowiedzieć, jednak do tego czasu, pozostało jeszcze trochę spotkań. Debiutem trenera Skowronka będzie mecz we Wrocławiu ze Śląskiem za dziesięć dni (24 listopada), po przerwie reprezentacyjnej.

Przypomnij sobie o…SZCZEGÓLNY FINAŁ WOŚP W GDAŃSKU MA UPAMIĘTNIĆ PREZYDENTA PAWŁA ADAMOWICZA. PODANO SZCZEGÓŁY

Jak informował portal Życie:NOWE 500 PLUS JUŻ OD PRZYSZŁEGO ROKU. MOŻNA SPORO ZYSKAĆ, TRZEBA TYLKO SPEŁNIĆ KILKA WARUNKÓW

Portal Życie pisał również o…BOLĄCZKA LOKATORÓW WYNAJMOWANYCH MIESZKAŃ! PRZEZ TAKI ZAPIS W UMOWIE NAJMU MOGĄ SZYBKO TRAFIĆ NA BRUK