Dziś zapowiada się emocjonujący wieczór dla wszystkich fanów piłki nożnej. W kolejnym meczu eliminacji do Euro 2020 zagra polska reprezentacja. Naszymi rywalami w dzisiejszym spotkaniu będzie drużyna Słowenii. Spotkanie rozpocznie się o 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wszystkich kibiców interesuje to, na kogo postawi trener Jerzy Brzęczek. Selekcjoner po wygranym meczu z Izraelem (2:1) zapowiedział zmiany w polskiej kadrze. Przypominamy, że podczas tego spotkania, trener postawił na młodych, wpuszczając na boisko m.in. Lewandowskiego dopiero od drugiej połowy meczu.

Selekcjoner dodał, że zmiany na murawie, nie będą oznaczały zmian strategii i taktyki. Trener nie będzie eksperymentował. Nie wymieni całej kadry, a zmiana będzie się opierała głównie na wymianie jednego kluczowego zawodnika.

W dzisiejszej rozgrywce gwiazd ma nie zabraknąć już od pierwszej minuty. Na boisko mają wrócić liderzy: Robert Lewandowski oraz Kamil Grosicki. Miejsce w pierwszej 11 ma mieć także Jacek Góralski.

Zawodnik ten wyróżniał się podczas meczu z Macedonią Północną (wygranym przez naszą reprezentację 2:0), dlatego Brzęczek najprawdopodobniej postawi na niego ponownie.

Przewidywane składy na dzisiejsze spotkanie to: Szczęsny - Piszczek, Bednarek, Glik, Reca - Szymański, Góralski, Krychowiak, Zielińśki, Grosicki - Lewandowski.

Ponadto, warto zaznaczyć, że dziś ostatni mecz w reprezentacji rozegra Łukasz Piszczek. I choć, piłkarz zakończył karierę w kadrze rok temu, dziś ma zostać oficjalnie pożegnany. 65-krotny reprezentant Polski rozpocznie mecz od pierwszej minuty, a po 30 minutach zastąpi go Tomasz Kędziora.

Przypominamy...TO NIE KONIEC ZMIAN W ŻYCIU ROBERTA LEWANDOWSKIEGO. LEWY PRZECHODZI NA WEGETARIANIZM

Informowaliśmy też: CO ARTUR BORUC ZAMIERZA ROBIĆ PO ZAKOŃCZENIU KARIERY? NIESPODZIEWANY PLAN POLSKIEGO BRAMKARZA

Portal "Życie" pisał o: HISTORYCZNY WYCZYN HARRY’EGO KANE’A. TAKIEJ PASSY STRZELECKIEJ NIE MIAŁ ŻADEN INNY ANGLIK