Jak informuje „Przegląd Sportowy”, już tej zimy znany niemiecko-polski piłkarz Lukas Podolski najprawdopodobniej dołączy do Górnika Zabrze. Dodatkowo, Podolski ma jeszcze kilka pomysłów na własny biznes.

Łukasz Podolski, były reprezentant Niemiec, od zawsze jest zagorzałym fanem Górnika Zabrze. Kiedyś nawet obiecał, że na koniec swojej kariery dołączy do klubu.Niedługo będzie miał taka okazję.

Jak donosi Tomasz Włodarczyk z Przeglądu Sportowego”, niemiecki piłkarz może w najbliższym zimowym oknie transferowym przejść do śląskiego Górnika Zabrze.

Jak twierdzi Włodarczyk, Podolski nie zamierza przedłużać kończącej się już umowy z japońskim Vissel Kobe. Japoński kontrakt kończy się Podolskiemu w styczniu. Podobno piłkarz planuje wrócić do Europy.

Jego transfer do polskiego Górnika może zwiastować też fakt, że piłkarz planuje otwarcie w Polsce kilku biznesów.

Jak dotąd, Podolski sprzedaje w Niemczech kebaby, a także ma własną lodziarnie. Piłkarz planuje rozszerzyć swój biznes o Polskę. Ma zamiar sprzedawać lody nad polskim morzem i a na Śląsku otworzyć kebabownie.

Przejście piłkarza do Górnika Zabrze z pewnością poprawiłoby sytuacje klubu, a sam Podolski stałby się jego największą gwiazda.

Przypomnij sobie o… PRZEŁOMOWY SYSTEM PŁAC. PRACOWNICY MAJĄ DOSTĘP DO WYNAGRODZENIA JESZCZE PRZED "PIERWSZYM"

Jak informował portal Życie: BIŁY SIĘ O NIEGO NAJLEPSZE KLUBY EUROPY, LECZ ON WYBRAŁ KIELCE. OTO NOWY NABYTEK PGE VIVE

Portal Życie pisał również o… ŻYŁ Z GŁOWĄ W CHMURACH. NIE MA JUŻ Z NAMI WIELOKROTNEGO MISTRZA POLSKI I ŚWIATA