Włoskie media coraz częściej informują o tym, że Krzysztof Piątek niebawem opuści Milan. Ich zdaniem do transferu ma dojść zimą. Polski reprezentant miałby tafić do Evertonu, a jego miejsce w obecnym klubie miałby zająćMoise Kean.

Portal"Calciomercato.com" informuje, że:

"Krzysztof Piątek może zostać wypożyczony do Evertonu jeszcze w tym sezonie."

Krzysztof Piątek w tym sezonie nie zaskakuje. W 12 meczach strzelił jedynie 3 bramki. Co więcej, pojawiają się doniesienia, że Milan jest zainteresowanyKeanem. Jego przyjście do klubu oznaczałoby konieczność transferu Polaka.

Dziennikarze sugerują, że negocjacje o wymianie już trwają. Rozmowy między klubami miałyby się zakończyć jeszcze przed zimowym oknem transferowym, co umożliwilłoby Polakowi zmianę drużyny jeszcze w styczniu.

Warto przypomnieć, że Piątek do Milanu trafił23 stycznia 2019, a jego kontrakt obowiązuje do czerwca 2023 roku. Wcześniej piłkarz reprezentował klubowe barwy m. in. Genoi CFC i Cracovii.

W tej chwili, Krzysztof Piątek ma za sobą rozgrywki w reprezentacji. I o ile w sobotnim meczu z Izraelem, piłkarz pojawił się na boisku od pierwszej minuty, dodatkowo strzelił bramkę, o tyle we wtorek przeciwko Słowenii nie zagrał w ogóle.

Przypominamy...TO MOŻE BYĆ NAJGŁOŚNIEJSZY TRANSFER W HISTORII POLSKIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Pisalismy także:ŻYŁ Z GŁOWĄ W CHMURACH. NIE MA JUŻ Z NAMI WIELOKROTNEGO MISTRZA POLSKI I ŚWIATA

Portal "Życie" informował... PRZEŁOMOWY SYSTEM PŁAC. PRACOWNICY MAJĄ DOSTĘP DO WYNAGRODZENIA JESZCZE PRZED "PIERWSZYM"