Pierwsza połowa meczu niezaprzeczalnie należała do widowiskowych. Oba zespoły grały szybko i stylowo.

W 21. minucie pierwszego gola zdobył dla gości N’Golo Kante.

Gospodarze w odwecie wyprowadzili dwa błyskawiczne i skuteczne ciosy. Pierwszy dotknął Chelsea Londyn w 29. minucie spotkania za sprawą Kevina de Bruyne. Pomocnik kopnął z dystansu, piłka odbiła się od nóg obrońców i wylądowała w siatce.

Autorem drugiego gola został Riyad Mahrez. Po pięknej indywidualnej akcji podwyższył prowadzenie City.

Druga połowa nie była już tak ekscytująca, choć niezaprzeczalnie gra obu drużyn wyglądała imponująco.

W końcówce meczu gospodarze wyprowadzili skuteczną kontrę i po strzale Raheema Sterlinga podnieśli wynik do 3:1.

Niestety pechowo dla gospodarzy, sędzia po analizie wideo uznał, że Sterling w momencie strzelania gola był na spalonym.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Manchesteru City.

Warto przypomnieć sobie: NOWY SYSTEM PUNKTACJI I DZIKA KARTA DLA MISTRZA? KLUCZOWE ZMIANY W ŻUŻLOWYM GRAND PRIX

"Życie" informowało: CÓŻ TO BYŁ ZA MECZ! POGOŃ SZCZECIN PONOWNIE NA FOTELU LIDERA PKO BP EKSTRAKLASY [FOTO]

Portal "Życie" pisał też: OD WOSKU DO ŚLUBNEGO KOBIERCA! CZYM ZAJMUJE SIĘ MĄŻ IZABELI JANACHOWSKIEJ