Oba zespoły miały wiele do wygrania, ponieważ ewentualne zwycięstwo byłoby na wagę złota w kontekście walki o utrzymanie się w lidze. Ostatecznie w meczu padł remis 1:1.

Reprezentant Polski Arkadiusz Reca wybiegł na boisko od pierwszej minuty i jeszcze w pierwszej połowie miał idealną okazję do pokonania bramkarza gości.

Polak dopadł do odbitej piłki przez Radu i wydawało się, że wepchnięcie futbolówki do siatki jest tylko formalnością.

Niestety dla polskiego piłkarza, fenomenalną interwencją popisał się rumuński golkiper Genoi.

Reca wciąż zatem czeka na premierowego gola na włoskich boiskach, a jego zespół okupuje przedostatnią pozycję w tabeli Serie A.

Przypominamy o... POTĘŻNE KARY PIENIĘŻNE DLA PIŁKARZY NAPOLI, POLACY TEŻ DOSTANĄ PO PORTFELU

Jak informował portal "Życie"... JUVENTUS WYGRYWA, A WŁOSI NIE MOGĄ SIĘ NACHWALIĆ WOJCIECHA SZCZĘSNEGO

Portal "Życie" pisał również o... KULTOWA KRESKÓWKA WRACA NA EKRANY! WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW "WILKA I ZAJĄCA"