Wszystkie oczy skierowane były w stronę “Lewego”, który w ostatnich występach spisywał się wręcz fantastycznie. Nie od dziś jednak wiadomo, że Aptekarze to poważni rywale Bawarczyków i ewidentnie trudny przeciwnik dla boskiego Lewandowskiego.

Wszystkie akcje zakończone golami rozegrały się w pierwszej połowie meczu. Już w 10. minucie Bayer objął prowadzenie po strzale na bramkę Leona Bailey’a.

Bayern starał się atakować, ale nie potrafił znaleźć skutecznego sposobu na przebicie się przez mur defensywy Aptekarzy.

Udało się to Thomasowi Mullerowi w 34. minucie spotkania, kiedy dzięki pomocy przy zmyleniu rywala przez Lewandowskiego, posłał piłkę do bramki.

Radość zgromadzonych na Allianz Arenie nie trwała jednak długo! Niemal chwilę po bramce Mullera, piłkę przejął Bailey i ruszył w stronę bramkarza Bayernu.

Jamajczyk nie dał szans Niemcowi i w 36. minucie zadecydował o losach spotkania, podnosząc wynik, który okazał się ostatecznym, na 2:1.

Mimo porażki Bawarczyków, “Lewy” miał tego wieczoru urocze wsparcie z trybun.

Kibicowały mu żona Anna i córeczka Klara. Ten fakt na pewno osłodził piłkarzowi przegraną i dodał motywacji na kolejne spotkania.

Przypomnij sobie o: "ZOSTAWMY ROZCZAROWANIE NA SKOCZNI." SIMON AMMANN KOŃCZY KARIERĘ SPORTOWĄ? CZYM ZAJMIE SIĘ PO ODWIESZENIU NART NA KOŁEK [FOTO, WIDEO]

Jak informował portal "Życie": LOSOWANIE GRUP EURO 2020: WIADOMO, Z KIM ZMIERZĄ SIĘ NA MURAWIE POLACY [FOTO]

Portal "Życie" pisał również o: TO JUŻ PEWNE, SENIORZY DOSTANĄ WIĘCEJ. WZRASTA KWOTA NAJNIŻSZEJ EMERYTURY