Rzekomo prawdziwe zdjęcie znalazło się na Twitterze i od razu wzbudziło wielką sensację wśród internautów.

Do gali Złotej Piłki wciąż brakuje kilku dobrych godzin, tymczasem wszyscy odkryli skład pierwszej dziesiątki plebiscytu już teraz!

Spore wzburzenie wśród kibiców, nie tylko polskich, wywołał brak na tej liście nazwiska Roberta Lewandowskiego. Gdyby przeciek miał się potwierdzić na wieczornej gali, napastnik Bayernu znalazłby się gdzieś poza Top10.

Wielu obserwatorów wskazywało, że miejsce „Lewego” powinno być nawet w pierwszej trójce konkursu. Dziennikarz Tomasz Smokowski podsumował nowinę tylko jednym słowem: „Kabaret”.

Na zdjęciu widać, że kolejną Złotą Piłkę w karierze ma otrzymać Leo Messi. Już wcześniej informowała o tym hiszpańska prasa. Podium mają uzupełnić piłkarze Liverpoolu – Virgil van Dijk oraz Mohamed Salah.

Przypominamy o... BŁYSK GENIUSZU MESSIEGO W MECZU NA SZCZYCIE HISZPAŃSKIEJ PRIMERA DIVISIÓN [WIDEO]

Jak informował portal "Życie"... LUKAS PODOLSKI JESZCZE W TYM SEZONIE W GÓRNIKU ZABRZE!? NIE TYLKO PIŁKA! SPRAWDZILIŚMY CZYM JESZCZE CHCE SIĘ ZAJĄĆ W POLSCE “POLDI” [FOTO]

Portal "Życie" pisał również o... KRÓLOWA ELŻBIETA II JUŻ OTWORZYŁA SEZON ŚWIĄTECZNY. W PAŁACU BUCKINGHAM STANĘŁA OGROMNA CHOINKA. JAK WYGLĄDA