Hiszpański napastnik występuje w zespole Górnika Zabrze od 2016 roku. W zeszłym sezonie udało mi się wywalczyć tytuł króla strzelców Ekstraklasy.

Na pytanie o starcie drużyny narodowej Hiszpanii z Polską w fazie grupowej mistrzostw Europy 2020, Angulo udzielił dość zaskakującej odpowiedzi:

„Jestem Baskiem i tak szczerze mówiąc to nie mam zbyt mocnych uczuć względem reprezentacji Hiszpanii. Powiem więc wprost: chciałbym, aby wygrała Polska!” – wyznał.

Polacy zmierzą się z Hiszpanami w Bilbao. To właśnie z tego miasta pochodzi Angulo. Piłkarz Górnika przyznał, że reprezentacja dowodzona przez Luisa Enrique jest silniejsza, ale to właśnie Polska ma w składzie Roberta Lewandowskiego. Angulo jest nim zachwycony.

„Wszystko może się zdarzyć. Polska ma lepszego piłkarza od Hiszpanii tylko na jednej pozycji. To oczywiście atak. Lewandowski to obecnie najlepszy napastnik na świecie” – dodał.

Przypominamy o... WIADOMO, Z KIM BIAŁO-CZERWONI ZAGRAJĄ MECZE TOWARZYSKIE PRZED EURO 2020

Jak informował portal "Życie"... LOSOWANIE GRUP EURO 2020: WIADOMO, Z KIM ZMIERZĄ SIĘ NA MURAWIE POLACY [FOTO]

Portal "Życie" pisał również o... NIEPOKOJĄCA PROGNOZA POGODY TOMASZA ZUBILEWICZA. "UBIERZCIE SIĘ PAŃSTWO SZCZELNIE, NAJLEPIEJ W KOMBINEZONY Z KAPTUREM" [WIDEO]