Mało kto spodziewał się, że Stara Dama zaliczy swoją pierwszą przegraną w tym sezonie serie A. W 25 minucie spotkania piłkę do bramki skierował Cristiano Ronaldo, dając tym samym prowadzenie swojej drużynie.

Wynik spotkania zmienił jednak tuż przed przerwą Luiz Felipe, strzelając wyrównującego gola.

Do emocjonującej sytuacji doszło w 69 minucie spotkania. Czerwoną kartkę zobaczył bowiem Juan Cuadrado. A kilka minut później Lazio prowadziło 2:1 po bramce Siergeja Milinkovicia-Savicia.

Po upływie zaledwie pięciu minut Rzymianie ponownie przedarli się w pole karne Juventusu. Popis swoich bramkarskich umiejętności dał wtedy Wojciech Szczęsny.

Polak obronił strzał z rzutu karnego, a później dobitkę!

Dzięki tej akcji Szczęsny dostał najwyższe noty włoskich dziennikarzy, przyznawane piłkarzom po meczu.

Mimo starań golkipera, Stara Dama zaliczyła swoją pierwszą w tym sezonie porażkę.

Po rozegranych 15 spotkaniach, piłkarze Juventusu Turyn zajmują 2 pozycję w tabeli Serie A. Wyprzedza ich tylko o dwa oczka Inter Mediolan.

Warto sobie przypomnieć: CO ZA SZYK I ELEGANCJA! LEWANDOWSCY NA GALI ZŁOTEJ PIŁKI [FOTO, WIDEO]

Portal "Życie" pisał: "OGŁASZAM, ŻE WYCOFAM SIĘ Z TENISA." CZY TO JUŻ KONIEC KARIERY JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH GWIAZD KORTU

Portal "Życie" pisał również o: JAK WYGLĄDAŁO ŻYCIE POLSKIEJ MARYLIN MONROE? WSPOMNIENIE KALINY JĘDRUSIK