Zwycięzca Ligi Mistrzów Cucine Lube Civitanova pokonał po czterech setach brazylijski zespół Sada Cruzeiro i po raz pierwszy w historii zdobył złoty medal w Klubowych Mistrzostwach Świata w siatkówce.

Mecz był godny rangi finału. Obie drużyny stworzyło przyjemne dla oka widowisko. Najbardziej emocjonująca była trzecia odsłona, w której Włosi zwyciężyli dopiero po grze na przewagi.

Mateusz Bieniek wybiegł na boisko w pierwszej szóstce i cały mecz zakończył z dorobkiem trzech punktów na koncie. Największe zasługi można przypisać Lealowi i Juantorenie, którzy zdobyli po 20 punktów dla zwycięskiego obozu.

Cały mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Cucine Lube Civitanova. Trzecie miejsce zajął natomiast rosyjski Zenit Kazań, który rozbił Al-Rayyan 3:0.

Przypominamy o... BRAWO DLA RUDYKA! POLAK WYGRAŁ ZAWODY PUCHARU ŚWIATA I USTANOWIŁ KRAJOWY REKORD

Jak informował portal "Życie"... CO LEWY, NEYMAR JR. I CAFU ROBIĄ RAZEM NA POKŁADZIE SAMOLOTU? TO WIDEO WSZYSTKO TŁUMACZY [FOTO, WIDEO]

Portal "Życie" pisał również o... NA BRZEGU SZKOCKIEJ WYSPY HARRIS ZNALEZIONO WIELORYBA. CO ZNAJDOWAŁO SIĘ W JEGO BRZUCHU