Klub z Manchesteru już od jakiegoś czasu rozgląda się w Polsce za bramkarzami. Tym razem działaczom klubowym wpadł w oko nastoletni Maliszewski, na co dzień bramkarz Jagiellonii Białystok, którego zaproszono do Wielkiej Brytanii na testy.

Polski klub nie stwarzał problemów i wydał pozytywną decyzję w sprawie wyjazdu piłkarza na wyspy brytyjskie.

To ogromna szansa dla Maliszewskiego. Jeśli dobrze się sprawdzi, może otworzyć sobie drzwi do międzynarodowej kariery i grać w przyszłości dla najlepszych zespołów świata.

Niestety, nie można jeszcze mówić o transferze. Jak powszechnie wiadomo, Manchester United często zaprasza na testy młodych zawodników z Polski.

W tym czasie działacze klubowi i trenerzy mogą dokładniej im się przyjrzeć i ocenić poziom zaawansowania.

Niedawno tego zaszczytu dostąpił bramkarz Korony Kielce – Adrian Sandach. Ostatecznie władze klubu nie zdecydowały się jednak na zostawienie piłkarza u siebie na dłużej.

Przypominamy o: LEO MESSI ZDOBYWA SWOJĄ SZÓSTĄ ZŁOTĄ PIŁKĘ! ROBERT LEWANDOWSKI W PIERWSZEJ DZIESIĄTCE

Jak informował portal "Życie": "PROJEKT, JAKIEGO NIE BYŁO" ZOBACZ WYJĄTKOWY KALENDARZ NA 2020 ROK Z POLSKIMI LEKKOATLETAMI W ROLACH GŁÓWNYCH [FOTO]

Portal "Życie" pisał również o: OCHRONIARZE WYRZUCILI KLIENTÓW Z RESTAURACJI, A NASTĘPNIE ICH NAPADLI. WSZYSTKO NA OCZACH WIELU ŚWIADKÓW [WIDEO]