Wszystko wydarzyło się w samej końcówce pierwszej połowy. Napoli przegrywało wówczas 0:1 i oczywiście robiło wszystko, aby wyrównać.

Właśnie wtedy w pole karne Parmy wbiegał Piotr Zieliński. Polak nagle upadł i sędzia prowadzący spotkanie bez wahania wskazał na „wapno”!

Na powtórce było jednak widać, że „Zielu” zahaczył o swoją własną nogę i nie było tam mowy o dotknięciu przez zawodnika ekipy gości.

Sędzia skorzystał z systemu VAR i ostatecznie anulował karnego. Zamiast tego przyznał rzut wolny, ponieważ jego zdaniem do faulu doszło, tyle że przed linią pola karnego.

Spora część obserwatorów uznała tę sytuację za dość kontrowersyjną. Ostatecznie ta akcja nie przyniosła Napoli żadnej korzyści i gospodarze przegrali cały mecz.

Przypominamy o... WIADOMO, KIEDY ROBERT LEWANDOWSKI PRZEJDZIE OPERACJĘ! JAK DŁUGA PRZERWA OD GRY GO CZEKA

Jak informował portal "Życie"... STADION UCIERPIAŁ PODCZAS BURZY. CZY MECZ NAPOLI Z PARMĄ SIĘ DZISIAJ ODBĘDZIE

Portal "Życie" pisał również o... WYCIEKŁA PRYWATNA ROZMOWA ANDRZEJA DUDY. PREZYDENT NIE WIEDZIAŁ, ŻE JEST NAGRYWANY