Znacznie lepiej zaczęli gospodarze, którzy już po trochę ponad pół godziny gry prowadzili 2:0. Na listę strzelców wpisali się Weigl i Brandt. Goście zdawali się nie wiedzieć, co się tak naprawdę stało.

Zdecydowanie przebudzenie nastąpiło tuż po przerwie. Dwa ogromne błędy piłkarzy Borussii wykorzystał Timo Werner, który walczy z Robertem Lewandowskim o koronę króla strzelców Bundesligi. Obaj mają teraz na swoim koncie po 18 goli.

Gospodarze ponownie objęli prowadzenie za sprawą Sancho, ale piłkarze z Lipska raz jeszcze doprowadzili do remisu. Tym razem strzelcem był Patrick Schick. Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 3:3.

Łukasz Piszczek pojawił się na boisku w 71. minucie gry. Polak zmienił jednego ze zdobywców bramki – Jadona Sancho.

Przypominamy o... WIELKIE NERWY W BAYERNIE! GWIAZDY EKIPY PRZESZŁY PRAWIE DO RĘKOCZYNÓW

Jak informował portal "Życie"... MILIK SKOMENTOWAŁ WYLOSOWANIE BARCELONY! ODWAŻNY WPIS NAPASTNIKA

Portal "Życie" pisał również o... CAŁY ŚWIAT DYSKUTUJE O KRYZYSIE MAŁŻEŃSKIM KATE I WILLIAMA. GEST KSIĘŻNEJ WYWOŁAŁ OGROMNE PORUSZENIE [WIDEO]