Przed konkursem oczekiwania były naprawdę duże. Kubacki pokazywał w treningach bardzo wysoką formę. 

Nieco nastroje popsuły kwalifikacje, w których Polak zajął dopiero 13. miejsce. Gdyby takie wyniki utrzymały się w konkursie, to Turniej Czterech Skoczni wygrałby Ryoyu Kobayashi z Japonii. 

W konkursie nasz rodak nie dał jednak rywalom żadnych szans. W 1. serii skoczył na odległość 143 metrów. Nikt nie zbliżył się do tego rezultatu, a Kubacki tylko powiększył przewagę nad największymi rywalami. 

2. seria to tylko formalność. Kubacki znów skoczył najdalej - 140,5 metra. Ostatecznie TCS padł jego łupem z przewagą ponad 20 punktów. 

Kubacki wygrał Turniej Czterech Skoczni jako trzeci Polak w historii. 

Pozostali Polacy zaprezentowali średnią formę - Stoch był ostatecznie 13., a Piotr Żyła został sklasyfikowany na 27. miejscu.

Do drugiej serii nie awansowali Maciej Kot i Stefan Hula. 

Portal Życie pisał również o… PRACOWNICY BĘDĄ MOGLI WZIĄĆ NAWET PÓŁ ROKU URLOPU? RESORT ROZWOJU ROZWAŻA WPROWADZENIE REWOLUCYJNEGO POMYSŁU

Jak informował portal Życie: ALE NUMER, NAWET 4 TYSIĄCE ZŁOTYCH WIĘCEJ MIESIĘCZNIE DO EMERYTURY. CO ZROBIĆ, BY OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE

Przypomnij sobie o… TEN KSIĄDZ DAJE PRZYKŁAD INNYM DUCHOWNYM. ZROBIŁ COŚ JAKO PIERWSZY W POLSCE. „MUSIMY TO BOGACTWO PRZEKAZAĆ NASTĘPNYM POKOLENIOM”